Влада

У Вінницькому апеляційному адмінсуді, який очолює Кузьмишин, новий керівник апарату

27 жовтня 2015, 17:19

 27 жовтня голова Вінницького апеляційного адміністративного суду Віталій Кузьмишин представив колективу нового керівника апарату суду.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби ВААС.

Наказом Державної судової адміністрації України від 23 жовтня 2015 року № 667 на посаду керівника апарату ВААС призначено Інну Грищук, яка до цього часу обіймала посаду заступника керівника апарату цього ж суду. Керівником апарату був Олександр Кравчук.

«В основі будь-яких відносин лежить людяність. Кожен день потрібно проживати з добром та позитивом, адже від духовного налаштування залежить і робочий настрій, і фаховий рівень, і, як наслідок, оцінка нашої праці людьми. Разом ми сила. Керівник апарату – це лише одна посадова особа, яка не може досягти жодних результатів без підтримки свого багаточисельного колективу. Основною метою керівника апарату має бути створення доброї атмосфери для розвитку особистості, забезпечення стабільності та благополуччя кожного працівника ВААС, що в свою чергу є запорукою ефективної згуртованої роботи всієї команди», - сказав голова суду.

ВИННИЦА.info

Теги: призначення суд 
Матеріали по темі