Місто

У вінницькому дитсадочку тріснула стіна. Діток переселяють і чекають добудови нового ДНЗ

25 жовтня 2017, 13:34

У ДЗН № 16, що у Вінниці на вул.. Миколи Зерова, руйнується один з корпусів дитсадка, який зведений в 1936 році. Дітей почали відселяти з аварійного приміщення в новіший корпус на минулому тижні. В департаменті освіти Вінницької міської ради зазначають, що на 2018 рік запланували будівництво нового приміщення, так як про незадовільний стан будівлі знали раніше. Проте, наскільки швидко вона руйнуватиметься не знав ніхто.

«Раніше дошкільний дитячий заклад був у підпорядкуванні Південно-західної залізниці. Тріщини почали з’являтись ще в минулому році, тоді поставили маяки, стягнули будівлю. На 2018 рік запланували будівництво нового корпусу з двома додатковими групами. Департамент капітального будівництва готує відповідну документацію. Але передбачити темпи руйнування будівлі неможливо. Зараз перебування дітей там небажано, тому було прийнято рішення перевести діток з аварійної будівлі в інші групи, які розміщені в новішому корпусі на території дитсадка № 16. Батьки можуть перевести діток і в інший дитсадок, який їм зручніший за місцем розташування», - повідомила директор департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.

Завідуюча ДНЗ № 16 Світлана Колеснікова, зазначає, що в новіше приміщення планують перевести 185 діток.

«Дітей почали переводити з п’ятниці. 4 групи перевели в новий корпус, ще дві переведуть найближчим часом. За розрахунками маємо перевести 185 дітей.

Режим садочка не порушено, діти забезпечені всім - і ліжечками і шафами. В середньому в приміщені спальні чоловік перебуває 18-20. Виставленні 3 ярусні ліжка», - говорить завідуюча.

За словами Оксани Яценко, до кінця року повинні добудувати дитсадок на Максима Шимка. Коли ДНЗ введуть експлуатацію, діток з 16-го садочка переведуть туди.

Довідка.

ДНЗ № 16 побудований за типовим проектом (І-ІІ корпус). Перший корпус - 1936 р., другий - 1982 р. Як дошкільний заклад функціонує з 1958 року в підпорядкуванні відомства Південно-західної залізниці. У 2001 році дошкільний навчальний заклад передано в управління освіти Вінницької міської ради. В садочку 12 груп, з них 4 ясельних і 8 дошкільних. Загальна кількість дітей - 250 чоловік. В закладі працює 28 чоловік педагогічного колективу.

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ДНЗ будівля 
Матеріали по темі