Місто

У вінницькому електробусі встановили систему підрахунку пасажирів. Відео

25 січня 2019, 11:59

 У електробусі «Skywell» встановили обчислювальний блок, який за допомогою камери, мікрокомп’ютера та датчиків, автоматично рахує кількість пасажирів, які зайшли до автобуса.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Віта».

«Система складається із мікрокомп’ютера, камери і набору датчиків. За допомогою камери на основі оптичних принципів, розпізнається кількість пасажирів, які зайшли та вийшли», – зазначив Марат Хазін, директор компанії-розробника.

Розробили валідатор для автобусу вінницькі іт-спеціалісти. Вся інформація, яку отримав мікрокомп’ютер, зберігається в електронному кабінеті «ІНТРАНСО». Система працює в онлайн-режимі через GSM, тож показники автобусного лічильника можна зняти через мобільний.

«Ми зараз готуємось до електронного білету. Експлуатуємо електробус і хочемо взяти статистику даних. По-перше, скільки людей користується електробусом, наскільки він ефективний і наскільки буде його окупність. По-друге,на період підготовки до електронного білета, нам потрібно мати статистику, скільки людей сьогодні користується транспортом», – каже Михайло Луценко, гендиректор КП «Вінницька транспортна компанія».

Нагадаємо, 25 вересня у Вінниці, перед майданом Незалежності, презентували електроавтобус «Skywell», який кілька днів курсував містом. Транспорт підвозив пасажирів за маршрутом №19 «Вишенька - Вінницькі хутори». Автобус проходив тестові маршрути як в час-пік, так і в звичайні часи. 

З початку 2019 року у Вінниці на маршрут «Залізничний вокзал - Вишенька» поставили електроавтобус. Електроавтобус взяли в лізинг, його закріпили за маршрутом №25, але працюватиме електроавтобус і на 19 маршруті.

Вінниця.info

Теги: автобус проект 
Матеріали по темі