Культура

У вінницькому музеї під час аукціону продали 25 картин, щоб допомогти дітям. Фото

21 серпня 2018, 16:53

 21 серпня у виставковому залі Вінницького обласного художнього музею відбувся благодійний аукціон «Будь незалежним». Метою даного заходу був збір коштів на потреби дітей Стрижавського будинку-інтернату для дітей із вадами розумового розвитку.

«Ми організували виставку-аукціон, де зібрали картини сучасних українських художників з Хмельниччини, Полтавщини та Вінниччини. Нашою метою є привернення уваги до потреб Стрижавського дитячого будинку-інтернату, де знаходяться діти з розумовими вадами. Хочемо показати, що є люди, які не байдужі до долі цих дітей, від продажу картин кошти підуть на їхні потреби. Такого роду захід ми проводимо вперше, але впевнені, що не востаннє», – зазначив організатор виставки Руслан Крот.

На аукціоні представили 25 робіт художників з трьох міст: Вінниця, Хмельницький та Полтава. Самі митці не були присутні на заході.

Депутат облради Людмила Станіславенко придбала 5 картин. Каже, подарує частину Раїсі Панасюк, директорці міського центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія».

Ціни на картини коливались від 300 гривень до 7 тисяч гривень. Організатори зазначили, що 25% від суми, яку поставили за картину, буде вилучатись самим художникам на матеріали. Залишені кошти перейдуть до самих організаторів, вони у свою чергу придбають спортивне обладнання, іграшки та інші речі та у найближчий час передадуть у дитячий будинок-інтернат. 

Вiнниця.info

Теги: музей 
Матеріали по темі