Місто

У вінницькому парку Дружби народів створюють містечко «альпінізму». Фоторепортаж

15 червня 2016, 13:00

 У вінницькому парку Дружби народів споруджують мотузкове містечко. Вже на початку липня городяни зможуть спробувати себе у ролі альпіністів, щоправда, на деревах. Розваги орієнтовані як на дітей, так і на дорослих. Ініціювала створення такого спорткомплексу ГО «Активна країна».

Про це ВИННИЦА.info розповів директор громадської організації Денис Курта.

«Нас запросила місцева влада. На скільки я знаю, можливість відкриття мотузкового містечка у вінницькому парку розглядалася давно. Працюватиме воно круглорічно. Хоча основні розваги комплексу – платні, проте будуть і безкоштовні, наприклад, для малозабезпечених діток.

Також ми робимо благодійні виїзди до малечі, яка не може самостійно дістатися до парку. Заплановані різноманітні майстер-класи.

Це містечко будується, перш за все, для сім’ї. Сьогодні всі звикли «спілкуватися в пластмасі», ми ж хочемо, щоб батьки звертали більше уваги на своїх діток і проводили дозвілля з користю», - зазначив директор «Активної країни».

За його словами, екстремальні розваги будуть цілком безпечними, адже і матеріали, і кріплення  найвищої якості. Закупляють їх в Європі.

 

 

ВИННИЦA.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ремонт Вінниця парк 
Матеріали по темі