Суспільство

У вінницькому парку продають в’єтнамських поросят. Фото

22 серпня 2017, 10:25

У Вінниці в Центральному міському парку народилися семеро в’єтнамських поросят. Вони знаходяться у міні-зоопарку. Тваринкам не більше двох тижнів.

«Поросята вже дуже активні. Бігають по вольєру. Потрохи смакують овочами. Звичайно, ще і молочком мами. Вони дуже грайливі та кумедні. Такі милі, хочеться з ними постійно гратися. Дуже ніжні. І не лише, коли маленькі. Ці свинки взагалі, дуже миролюбиві», - розповідає Вінниця.info працівниця «Зоо-дворику» Вікторія.

Власники міні-зоопарку вирішили продавати поросят.

«Серед  поросяток є хлопчик, у нього на копитцях білі плями. Весь чорненький, тож виходить у його маленькі кінцівки, наче у шкарпетках та рукавичках. Такий собі джентльмен. Так його вже забронювали», - зауважує Вікторія.

Вінничани останні роки у домашні улюбленці все частіше обирають екзотичних тварин. Тому не дивно, що поросят будуть купувати не задля розведення на м'ясо.

«Вони такі милі, що очей не можна відірвати. Поки такі маленькі, взагалі, от взяла б собі додому, і гралася з ранку до ночі. Та чесно кажучи, у квартиру б все одно не ризикнула забирати. Хоч виростають такі свинки не вищі за собаку великих габаритів, ну типу там вівчарка, сусідство з такою тваринкою у квартирних умовах було б дивакуватим. Хоча, якщо правильно виховувати, з них були б дуже дисципліновані хатні улюбленці. Свинки, вони розумні. Наважуся взяти таке чудо собі лишу у тому разі, якщо переїду у приватний сектор. І повірте, свинку тоді ніколи не заріжу, щоб потім насмажити котлет. Бо важко розуміти тих господарів, які півроку доглядають тварину, розмовляють з нею, а потім вбивають. Для мене, це – як зрадити друга», - каже відвідувачка зоопарку Катерина Пахнюк.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця парк поросята 
Матеріали по темі