Суспільство

У Вінницькому районі екологи виявили стихійне сміттєзвалище. Справу передали в поліцію

14 вересня 2018, 16:26

 Екологічна інспекція виявила стихійне сміттєзвалище на території Лаврівської сільської ради Вінницького району. Твердими відходами забруднено тисячу квадратних метрів землі.

«Під час проведення перевірки було виявлено факти розміщення відходів (поліетиленові та скляні пляшки, пакувальні матеріали, побутові відходи та інше) на відкритому ґрунті у несанкціонованих місцях за межами с. Медвідка Вінницького району, що призвело до засмічення земельної ділянки. Площа засміченої земельної ділянки становить 1 000 м2.

Відповідно до Методики визначення розмірів шкоди, зумовленої забрудненням і засміченням земельних ресурсів через порушення природоохоронного законодавства від 04.04.2007р. № 149 було проведено розрахунок збитків, який склав 54 400 гривень», - повідомляє прес-служба екологічної інспекції Вінниччини.

Оскільки інспектори не змогли встановити осіб, які забруднили територію, то матеріали направили до Вінницького районного відділення поліції Вінницького ВП ГУНП у Вінницькій області для реєстрації заяви про кримінальне правопорушення.

Вiнниця.info
Теги: сміття 
Матеріали по темі