Суспільство

У Вінницьку область надійшли Пакунки малюка. Фото Baby Box, які везуть матусям по домівках і в пологові

20 вересня 2018, 13:58

 Вінницька область отримала від управління ООН з обслуговування проектів (ЮНОПС) перші 369 комплектів Пакунків малюка, які видаватимуть для новонароджених. Матусям, які виписались із пологових будинків з 1 по 7 вересня, комплекти понесуть додому.

Про це Вiнниця.info повідомила директор департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА Наталя Заболотна.

«Вчора у Вінницьку область надійшло 369 «Пакунків малюка». Сьогодні, 20 вересня, всі райони та міста обласного значення їх отримають. Матусям, які виписались з 1 по 7 вересня, будуть доставлятись для новонароджених по домівках. Ще частина пакунків буде відправлена на найбільші пологові будинки: обласна лікарня ім. М.І. Пирогова, 1-й пологовий будинок Вінниці, Центр Матері й дитини, Могилів-Подільський, Бершадський, Жмеринський, Немирівський та Вінницький район. Тобто, в пологові будинки, де найбільше народжують», - повідомила Наталя Заболотна.

За словами Н. Заболотної, затримка з поставкою виникла в зв’язку з тим, що на всю Україну йде велика кількість Пакунків і їх не встигають комплектувати, тому їх видають із запізненням.

Наступну партію «Пакунків малюка» чекають отримати приблизно через тиждень.

Як повідомляла Вiнниця.info, наказом Мінсоцполітики визначено деталізований перелік дитячих товарів загальною вартістю до 5 тисяч гривень для комплектування одноразової допомоги «Пакунок малюка». До набору входить 25 речей першої необхідності.

 

Вiнниця.info

Теги: перелік пакунок малюка 
Матеріали по темі