Здоров‎’‎я

У вінничан, які повернулись з Польщі та Іспанії, не підтвердилось захворювання COVID-19

16 березня 2020, 15:28

В 25-річної вінничанки, яка повернулась з Польщі, короновірус не підтвердили. Не підтвердили захворювання COVID-19 і у вінничанина, який повернувся з Іспанії. Пацієнти перебувають у боксових палатах Вінницької міської клінічної лікарні №1. В обох пацієнтів грип типу «А».

Про це під час брифінгу повідомив завідуючий відділу епіднагляду Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України Степан Томин.

«Вірусологічною лабораторією Вінницького обласного центру на цю годину завершено тестування зразків матеріалів, які були відібрані у хворих з підозрою на захворювання COVID-19, діагностовано вірус грипу типу А. Відповідно діагноз хворих буде змінено на «грип». Вони продовжать лікування.

Вірусологічна лабораторія Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ від завтра зможе тестувати зразки матеріалів у Вінниці, які будуть відбиратись в людей з підозрою на дане захворювання. Тест-системи закуплені. Налаштовується обладнання», - повідомив С. Томин.

Як повідомляла Вінниця.info, 16 березня в Україні підтвердили 5 випадків коронавірусу – 4 в Чернівецькій області, 1 – в Житомирській (летальний).

На Вінниччині визначили ряд лікувальних установ, де надаватимуть допомогу у разі виявлення коронавірусної інфекції. Це 21 госпітальних бази, де лікуватимуть хворих, 4 з яких знаходяться у м. Вінниці, інші – по районах.

Вінниця.info

Теги: коронавірус Вінниця лабораторні підтвердження 
Матеріали по темі