Суспільство

У Вінницькій дитячій обласній лікарні відкриють відділення екстреної допомоги: «швидка» заїжджатиме одразу в приміщення. Фото

8 травня 2019, 12:50

У Вінницькій обласній дитячій лікарні триває реконструкція частини інфекційного відділення, яку розпочали у 2018 році. Тепер це буде – відділення екстреної медичної допомоги із прибудовою, завдяки якій «швидка» заїжджатиме одразу в приміщення. Закінчити реконструкцію планують до середини вересня.

«Реконструкція екстреної медичної допомоги в обласній дитячій лікарні – це те, про що мріяли тривалий час. Ми ж повинні уявляти масштаби проблематики, які тут є. Щодня через відділення проходить 200-250 діточок. Принципово є важливим – вибудувати систему організації безпосередньо прийому дітей і максимально ефективного встановлення діагнозу в дітей, тому що тоді можна буде швидше забезпечити процес лікування. У 2018 році було проведено експертизу проекту і весь ремонт здійснюється виключно за рахунок обласного бюджету. Тому ми розраховуємо, що до Дня міста Вінниці жителям зробити черговий подарунок – супер-сучасне відділення екстреної медичної допомоги в дитячій лікарні, а також довгоочікуваний ляльковий театр», – заявив голова облдержадміністрації Валерій Коровій під час інспектування ходу реконструкції.

Метою реконструкції є створення в лікарні відділення екстреної медичної допомоги, яке територіально і функціонально дозволить об’єднати приймальне відділення, травматологічний пункт, лабораторну службу, службу променевої діагностики – рентген, УЗД. Це будуть ті служби, які задіяні у встановленні діагнозу пацієнта.

Зокрема, завдяки прибудові, очікується забезпечення можливості транспортування пацієнтів із санітарного автомобіля в лікарську оглядову.

«Основна мета і концепція цього проекту у тому, що всі діти, які потребують невідкладної медичної допомоги, мають доставлятися в єдине місце, де мають надавати допомогу якісно і в прискорені терміни. Тому ми сконцентрували в даному відділені, яке сьогоднішній день формується, такий напрямок, що швидка допомога заїжджає безпосередньо у приміщення закрите – таке, що не буде контактувати із зовнішнім середовищем, а пацієнт доставляється прямо до лікаря.

В цьому відділенні за короткі терміни проходитимуть обстеження, встановлюватимуть діагнози. У відділенні буде декілька наглядових ліжок. Обладнання буде відповідно до вимог сучасності, його буде достатньо», – каже Василь Паненко, головний лікар дитячої обласної лікарні.

Реконструкція відділення на сьогоднішній день знаходиться на завершальному етапі. Залишилися косметичні роботи – прокладання плитки, шпаклювання стін, а також закупівля та встановлення обладнання.

Загальна кошторисна вартість реконструкції відділення і благоустрою території – 16,8 мільйонів гривень. Фінансування проводиться виключно за кошти обласного бюдждету.

Раніше ми писали, що у Вінниці нa території лікaрні швидкої медичної допомоги, що по вулиці Київській, звели новий корпус. У медичному зaклaді впровадили нову для містa прaктику – aвтомобіль швидкої допомоги зaїжджaтиме одрaзу у приміщення.

Вінниця.info

Теги: дитяча лікарня прибудова реконструкція 
Матеріали по темі