Здоров‎’‎я

У Вінницькій лікарні №3 розгорнули 112 ліжок для ковідних пацієнтів. Фото

26 листопада 2020, 13:54

У міській клінічній лікарні №3 розгорнуто 112 ліжок та 21 функціонуюча кисневаточка. Для закладу закупили необхідне обладнання: 3 апарати ШВЛ високого класу, 5 концентраторів кисню, 6 моніторів пацієнта, 6 інфузоматів, мобільний рентгенівський діагностичний апарат, три шприцевих насоси, портативний УЗД апарат, комплект обладнання для проведення дослідження методом ІФА, 2 лабораторні центрифуги, 30 функціональних медичних ліжок, 6 функціональних 4-секційних ліжка, подушки, ковдри та комплекти постільної білизни, а також 10 пульсоксиметрів.

Повідомляє Вінницька міська рада.

У лікарні створено блок інтенсивної терапії із чотирьох палат з наявними 6 апаратами ШВЛ. Є п’ять «ковідних» медичних бригад для надання медичної допомоги пацієнтам з підозрою та хворим на COVID-19.

«На завершальному етапі роботи по облаштуванню зовнішнього та внутрішнього кисневого трубопроводу. Кисень буде облаштований на усі заплановані 130 ліжок. З серпня ми отримали 27 млн грн з міського бюджету. З яких 9 млн грн на обладнання, 9 млн грн на медикаменти, розхідні матеріали і засоби індивідуального захисту. На сьогодні ми забезпечені повністю медикаментами. Підрядники працюють якісно і в шаленому темпі. Це відділення, яке ми облаштовуємо, розраховано на 32 ліжка. Палати мають одну із сучасних систем вентиляції», - розповіла директор КНП «ВМКЛ №3» Наталія Шуткевич.

«В жовтні виділили 83 млн грн на облаштування додаткових ковідних ліжок у міських закладах. На початку пандемії у нас було 45 ковідних ліжок. На сьогодні ми маємо уже 422, і наше завдання до кінця року створити 585 ліжок. Вони мають бути забезпечені необхідним обладнанням. Паралельно ми дали доручення по всіх лікарнях замінити старі ліжка, яким уже 20-30 років. Замість них мають бути багатофункціональні з відповідними матрацами, закуповуємо додаткову постільну білизну, щоб створити належні умови для пацієнтів. У лікарні №3 палати робляться із окремими санвузлами, чого раніше не було, у кожній - буде по два ліжка, але за необхідності може бути ще доставлене третє. Крім того, важливо забезпечити кисневі точки– наше завдання забезпечити мінімум 482 кисневих точок по всіх міських закладах, у які госпіталізують хворих на COVID», - говорить мер Вінниці Сергій Моргунов.

У закладі продовжуються роботи над збільшенням ліжко-місць для лікування пацієнтів з коронавірусом та облаштовують кисневі точки. На третьому поверсі облаштовують відділення для хворих з COVID-19.Уже замінили вікна, зробили стяжку стін, підлоги, стелі. Замінили усі комунікаційні мережі та встановили спеціальну систему вентиляції та рекуперації відповідно до санітарно-гігієнічних вимог.

Ремонтні роботи планують завершити до кінця місяця.

Новини в зручному форматі в нашому телеграм каналі - https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької міської ради.

Теги: Вінниця лікарня ковідні ліжка 
Матеріали по темі