Місто

У Вінницькій мерії «домовились» з поліцією про зберігання евакуйованих авто

5 червня 2020, 16:31

Виконком Вінницької міської ради 4 червня прийняв рішення Про погодження укладання договору «Про зберігання транспортних засобів на спеціальних майданчиках Національної поліції». Договором передбачено, що машини, які забиратимуть евакуатором за порушення правил паркування, будуть зберігатись на спеціальному майданчику по вул. Ботанічна, 28.

Департамент енергетики, транспорту та зв’язку Вінницької міської ради повинен здійснювати передачу на зберігання транспортних засобів на підставі акту огляду та тимчасового затримання транспортного засобу.

Плату за зберігання на спеціальних майданчиках тимчасово затриманих транспортних засобів будуть здійснювати за рахунок відповідної плати водіїв або власників (співвласників) цих транспортних засобів.

Нагадаємо, міський голова Сергій Моргунов повідомляв, що муніципальний евакуатор з’явиться не раніше грудня 2020 року, хоча тендер на його закупівлю вже провели.

З 12 травня інспектори з паркування почали виносити постанови про притягнення порушників правил дорожнього руху до адміністративної відповідальності.

У Вінниці планують створити 4138 додаткових місць для зупинки та стоянки транспортних засобів. Нині у Вінниці нараховується 7833 місць пакування. сі місця для паркування можна знайти на сайті міської ради у розділі «Мапа міста».

Вінниця.info

Теги: евакуатор спецмайданчик Вінниця паркування 
Матеріали по темі