Місто

У Вінницькій мерії нові депутати: член правління «Укрзалізниці» і керівник міського комунального закладу

29 листопада 2019, 11:39

9 листопада двоє депутатів Вінницької міської ради – Андрій Очеретний та Ігор Скоромний достроково склали свої повноваження. Очеретний – у зв’язку з тим, що призначений на посаду заступника мера, Скоромний – працевлаштовується на посаду, яка не сумісна з депутатською діяльністю.

Замість Андрія Очеретного (БПП) депутатом став 38-річний Сергій Кушнір.

Сергій Іванович з червня 2019 року є членом правління АТ «Укрзалізниця», був заступником голови ДП «НЕК «Укренерго». До цього працював заступником Державного секретаря Кабінету Міністрів України. Ще раніше – в управлінні справами Верховної Ради. Кар’єру починав у Вінницькій мерії. Коли Володимир Борисович був мером Вінниці, Сергій Кушнір керував житлово-комунальним господарством.

Замість Ігоря Скоромного (Вінницька Європейська Стратегія) депутатом став 30-річний Дмитро Мира, який є керівником міського комунального закладу «Центр підліткових клубів за місцем проживання».

Також, 29 листопада на позачерговій сесії Вінницької міської ради затвердили зміни в складі виконкому. Замість Владислава Скальського, який став головою Вінницької ОДА, до складу виконкому увійшов Андрій Очеретний.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: депутати мерія 
Матеріали по темі