Місто

У Вінницькій мерії оштрафували директора водоканалу, а потім «пробачили»

17 квітня 2020, 11:22

Виконком Вінницької міської ради розглянув скаргу начальника КП «Вінницяоблводоканал» Олександра Чернятинського на постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вінницької міської ради від 17.01.2020р. №48, якою його притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 1700 грн. Адміністративне стягнення на посадовця наклали за порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів.

16 квітня виконком прийняв рішення не штрафувати Олександра Чернятинського, так як вчинене правопорушення було усунуто ним в найкоротший термін, що дозволило уникнути шкідливих наслідків.

«…виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Поновити начальнику КП «Вінницяоблводоканал» - Чернятинському Олександру Дмитровичу строк на оскарження постанови адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вінницької міської ради від 17.01.2020р. №48;

2. Скасувати постанову адміністративної комісії при виконавчому комітеті Вінницької міської ради від 17.01.2020р. №48, якою начальника КП «Вінницяоблводоканал» - Чернятинського Олександра Дмитровича притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу в розмірі 1700 грн. за правопорушення відповідальність за вчинення якого передбачена статтею 152 КУпАП.

3. Звільнити начальника КП «Вінницяоблводоканал» - Чернятинського Олександра Дмитровича від адміністративного стягнення в зв’язку з малозначністю вчиненого правопорушення та обмежитись усним зауваженням…», - зазначено в рішенні.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: штраф Вінниця водоканал 
Матеріали по темі