Суспільство

У вінницькій мерії відповіли на петицію щодо будівництва канатної дороги через Південний Буг

14 травня 2019, 10:31

У вінницькій мерії відповіли на петицію вінничан щодо будівництва канатної дороги через Південний Буг з вул. Скалецького до Старого міста. Зазначили, що для забезпечення ефективного перевезення пасажирів, у місті є достатня кількість транспорту. Будівництво канатної доріжки потребує значних капіталовкладень, які в даний час не передбачені в бюджеті Вінницької міської ОТГ.

«На сьогоднішній день транспортне обслуговування в місті Вінниці здійснюється трамвайними, тролейбусними, автобусними маршрутами загального користування в звичайному режимі руху та автобусними маршрутами загального користування в режимі маршрутного таксі.

В даний час, для забезпечення ефективного перевезення пасажирів комунальне підприємство «Вінницька транспортна компанія» здійснює випуск рухомого складу на маршрути, а саме:
• Трамваїв – 74 вагони;
• Тролейбусів – 131 одиниця;
• Муніципальних автобусів – 60 одиниць;
• Маршрутних таксі – 231 одиниця.

Дана кількість рухомого складу, їх інтервали руху затверджено відповідно до наявного пасажиропотоку та потреб мешканців в перевезеннях.

Одночасно повідомляємо, що будівництво канатної доріжки через річку Південний Буг з вул. Р. Скалецького до Старого міста потребує значних капіталовкладень, які в даний час не передбачені в бюджеті Вінницької міської об’єднаної територіальної громади, – йдеться у відповіді міської ради.

Вінниця.info

Теги: канатна дорога Південний Буг петиція 
Матеріали по темі