Місто

У Вінницькій міськраді відповіли на петицію стосовно убезпечення територій колишнього хімзаводу

27 грудня 2019, 17:07

27 грудня на сайті петицій опублікували відповідь на звернення стосовно убезпечення пересування людей по території Академіка Янгеля, 4 (колишній хімзавод). Суть петиції полягає в тому, що згадана ділянка перебуває у вкрай занедбаному стані, а закинуті будівлі, відсутність освітлення, відкриті люки і навіть відсутність асфальтового покриття становлять загрозу для працівників приватних підприємств, що розташовані поблизу.

У міськраді відповіли, що ця територія не знаходиться на балансі департаменту комунального господарства та благоустрою, тому має обслуговуватись прилеглими підприємствами.

«Вашу петицію з приводу влаштування освітлення, тротуарного та дорожнього покриття, а також видалення чагарників на території колишнього Вінницького хімічного заводу по вул. Ак. Янгеля, 4 розглянуто департаментом комунального господарства та благоустрою.

Повідомляю, що вищевказана ділянка не знаходиться на балансі департаменту комунального господарства та благоустрою, та має обслуговуватись прилеглими підприємствами.

Враховуючи вищевикладене департаментом комунального господарства та благоустрою надіслано лист до КП «Муніципальна варта» для вирішення даного питання в межах його компетенції», - йдеться у відповіді.

Вінниця.info

Теги: петиція міськрада хімзавод 
Матеріали по темі