Здоров‎’‎я

У вінницькій обласній лікарні імені Пирогова спалах коронавірусу. Захворіли 11 медиків

28 липня 2020, 14:54

У Вінницькій обласній лікарні імені Пирогова спалах коронавірусу. Підтверджено 25 випадків захворювання, з них – 11 у медичних працівників.

Про це у Фейсбук повідомив голові Вінницької ОДА Сергій Борзов.

«Про спалах коронавірусу в обласній лікарні імені Миколи Пирогова. На 19-ту годину 27 липня із 294 зразків COVID-19 уже підтверджено 25 випадків, з яких 11 – медичні працівники, 14 пацієнтів. Вінниця залишається епіцентром за кількістю хворих в області – 1363. Саме тому з суботи, 25 липня, хворих на COVID-19 з обласного центру знову почали возити до Калинівської лікарні. Маршрут змінюють мінімум на тиждень. Передбачені 81 ліжко для жителів Вінниці – зайняті.

Тому, коли хочеться зняти маску, я згадую працівників лікарень. Вони кажуть, що трохи адаптувались. Просять щось робити, аби хворих ставало менше. А їх менше не стає…», – пише Сергій Борзов.


Нагадаємо, у Вінниці смерть медсестри «швидкої» від коронавірусу визнали пов’язаною з виробництвом. Родині виплатять державну допомогу.

Станом на 28 липня у Вінницькій області 2 631 випадок коронавірусу. Зареєстрували один летальний випадок. Одужали 1969 осіб, серед них – 169 дітей.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: спалах коронавірус лікарня медики 
Матеріали по темі