Влада

У Вінницькій обласній раді Бабошина звільнили з посади керівника «фонду Бабошина»

24 травня 2021, 16:32

Голова Вінницької обласної ради підписав розпорядження Про зміну керівника комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву». Керівником організації призначили Олександра Паламарчука.

«…враховуючи заяви Бабошина В.О. та Паламарчука О.П.:

1. Звільнити БАБОШИНА Володимира Олексійовича з посади голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» з 19 травня 2021 року, за угодою сторін, пункт 1 стаття 36 КЗпП України.

2. Покласти виконання обов’язків голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» на Паламарчука Олександра Петровича - заступника голови комунальної організації «Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» з 20 травня 2021 року до призначення керівника цієї організації», - зазначено в розпорядженні.

«Обласний фонд сприяння інвестиціям та будівництву» в народі називали «фондом Бабошина», так як від часу створення організації, з 1997 року, Володимир Бабошин був її незмінним керівником.

Фонд є спеціалізованою, кредитно-фінансовою, господарюючою організацією. Засновником Фонду є Вінницька обласна Рада. Займається інвестуванням в будівництво житла на селі, наданням пільгових довгострокових кредитів на будівництво, добудову, реконструкцію, придбання з добудовою і реконструкцією житла (будинків чи квартир), на спорудження інженерних мереж і підключення їх до існуючих комунікацій з упровадженням енергозберігаючих технологій у будівництво. Тобто, фактично Фонд визначав, кому надати кредити під 3% річних і на які потреби. Наприклад, голова обласної ради минулого скликання скористався кредитом на купівлю квартири.

Програми, які фінансує Фонд: Доступне Житло, Програма «Питна вода», Програма енергозбереження, Програма «Власний дім», Програма «Інженерні мережі газопостачання та водопостачання».

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Бабошин фонд сприяння інвестиціям та будівництву 
Матеріали по темі