Суспільство

У Вінницькій області 1113 людей на самоізоляції. «Заробітчани», які повернулись додому, перестали порушувати карантин

1 квітня 2020, 11:34

Станом на 08.00 годину ранку 1 квітня у Вінницькій області складено 141 адміністративний протокол за порушення карантинних правил (ст. 44.3 КУаПП). Матеріали направлено на розгляд суду. Кількість порушень суттєво зменшилась, за минулу добу зафіксували лише 1 випадок.

Про це під час брифінгу 1 квітня повідомив голова Вінницької ОДА Владислав Скальський.

«За останню добу, тільки один адмінпротокол. Я вдячний, що люди стають все більше розуміти виконання карантинних заходів, які запроваджені», - говорить В. Скальський.

У Вінницькій області на самоізоляції знаходяться 1113 громадян.

«Облік самоізоляції поступово зменшується, бо закінчується двотижневий термін для тих, хто заїхав в Україну більше як 14 днів тому. За добу на облік було поставлено нових 168 громадян. За добу здійснено 1387 перевірок. Перевірок більше, бо осіб, які на самоізоляції перевіряють і сімейні лікарі, і працівники поліції», - повідомив В Скальський.

Голова ОДА повідомив, що цей та наступний тижні будуть критичними щодо протидії спалаху коронавірусу, тому просить з розумінням ставитись до жорстких карантинних заходів.

Станом на ранок 1 квітня у Вінницькій області зафіксовано 49 випадків захворювання на коронавірус COVID-19.

Нагадаємо, якщо бачите порушення карантину особами, що повернулись з-за кордону, повідомляйте про це за телефоном 0800 216 433 або на WhatsApp поліції 096 525 9590.

Минулого тижні у Жмеринському районі люди змусили самоізолюватися сім’ю, яка прибула з Польщі. Викликали поліцію.

Вінниця.info

Теги: самоізоляція коронавірус Вінниччина 
Матеріали по темі