Суспільство

У Вінницькій області 13 шкіл закрили на карантин

27 січня 2020, 10:13

У Вінницькій області 13 шкіл закрили на карантин. Навчання призупинили в освітніх закладах Тульчинського, Тиврівського, Жмеринського та Хмільницького районів.

Такі дані станом на ранок 27 січня повідомила Вiнниця.info заступниця директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Чорна.

Ситуацію із захворюваністю в інших школах моніторять.

За даними Лабораторного центрі МОЗ у Вінницькій області, протягом минулого тижня спостерігається середній рівень інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ, що є на 10,0 % нижчим середнього рівня. За медичною допомогою з приводу ГРВІ звернулось 9589 осіб, серед захворілих 5810 (60,6 %) дітей.Було госпіталізовано 544 особи в тому 432 дитини. Летальних випадків не зареєстровано.

Найвищі рівні захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції реєструвались у Барському, Жмеринському, Могилів – Подільському, Муровано-Куриловецькому та Тиврівському районах.

«З початку епідемічного сезону у вірусологічній лабораторії отримано 1 позитивний результат на вірус парагрипу, 1 на вірус грипу А та 2 на аденовірус. Отримано 1 позитивний результат на вірус грипу типу А H3 та 15 позитивних на вірус грипу типу А H1», - зазначають у Лабораторному центрі.

У п’ятницю інформували про 9 шкіл, які відправили на карантин.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: карантин школа  
Матеріали по темі