Суспільство

У Вінницькій області 16 нових машин, які купили для лікарів, стоять в гаражах

9 липня 2020, 14:14

В деяких об’єднаних громадах Вінницької області, яким в липні 2019 року за співфінансування закупили автомобілі «Рено Дастер» для амбулаторій сімейної медицини, 16 машин досі стоять в гаражах.

Про це під час пресконференції 9 липня повідомив голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

«Машини для амбулаторій сімейної медицини у Вінницькій області були закуплені 20 липня 2019 року. Через два тижні буде рік…Всі думають, що це Київ винен. До сьогодні ще 16 автомобілів не передано. Поки ОТГ не поставить авто на облік, вони не можуть найняти водія, закупляти під потреби паливно-мастильні матеріали.

Чому їх не зареєструвати? Реєстрація в сервісному центрі МВС займає пів години», - прокоментував Сергій Борзов свій візит до Жданівської ОТГ.

«Зараз всі кинулись їх оформляти. Я їжджу по районах, сказав, де машини в гаражі будуть стояти, то відразу пояснення і догана», - додав посадовець.

Нагадаємо, 7 липня голова Вінницької ОДА Сергій Борзов здійснив робочий візит до Хмільницького району. Під час візиту до Жданівської ОТГ він з’ясував, що медики не користуються автомобілем, а машина стоїть в гаражі, бо її не зареєстрували в сервісному центрі. В Хмільнику Сергій Борзов поїхав реєструвати «Рено».

Вінниця.info

Теги: авто для лікарів сімейна медицина Вінниччина 
Матеріали по темі