Економіка

У Вінницькій області держава профінансує купівлю житла для 17 родин учасників АТО

22 липня 2020, 18:24

Вінницька область отримала державні субвенції на загальну суму 17, 5 млн гривень для виплати компенсацій на отримання житла для громадян – учасників Революції Гідності, АТО, ООС, а також членів їх сімей. 22 липня під головуванням заступниці голови Вінницької обласної державної адміністрації Наталі Заболотної відбулось засідання з питань розподілу державних субвенцій між районними та міськими бюджетами.

В 2020 році кошти будуть спрямовані для забезпечення житлом 17 сімей:

  • 3 членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в антитерористичній операції;
  • 9 осіб з інвалідністю внаслідок війни І-ІІ групи, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України;
  • 1 сім’я загиблого Героя України;
  • 1 особа з інвалідністю внаслідок війни ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав;
  • 3 сім’ї внутрішньо переміщених осіб учасників бойових дій.

За останні 5 років вже 138 сімей учасників Революції Гідності, АТО та ООС з Вінницької області отримали житло на загальну суму майже 100 мільйонів гривень.

Нагадаємо, минулого року 9 сімей, серед яких учасники бойових дій, внутрішньо-переміщені особи та молода сім’я – отримали нові квартири в мікрорайоні «Академічний».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: житло субвенція учасники АТО Вінницька область 
Матеріали по темі