Економіка

У Вінницькій області хотіли закрити залізничну станцію. Втрутився голова Вінницької ОДА Борзов

2 липня 2020, 17:44

Укрзалізниця збиралась закрити залізничну станцію Сорока в Іллінецькому районі, яка є кінцевою на не електрифікованій одноколійній ділянці. При цьому послугами станції та залізничними коліями користується не менше 8 підприємств, які звернулись до голови Вінницької облдержадміністрації зі скаргою на Укрзалізницю. В ситуацію довелось втрутитись Сергію Борзову. Укрзалізниця не закрила станцію.

«Сьогодні голова Іллінецької ОТГ Володимир Ящук о 8 годині ранку вже чекав мене у приймальні: «Допоможіть! Станцію закривають. Так уже було. Не перший раз Одеська залізниця нас ставить на коліна, а ми підіймаємося. Сьогодні знову вони хочуть «виїхати» за рахунок наших підприємств».

Справді, Укрзалізниця намагалася закрити залізничну станцію Сорока. Хоча вона є стратегічним об’єктом, бо там елеватор - зерно вантажать і залізницею везуть у порт.

Зателефонував на Укрзалізницю. Запитав: чому? «Бо там гнилі шпали».

Знайшли компроміс: підприємства, які станцію Сорока використовують для бізнесу, взяли на себе зобов’язання за свої кошти виготовити шпали у Іллінецькому лісовому господарстві. Будуть поступово міняти. Але разом з ними частину шпал замінить і Укрзалізниця.

Поки що мова про закриття станції Сорока не йде.

Завтра голова Іллінецької ОТГ збирає керівників місцевих підприємств та начальника станції. Спільно мають скоординувати свої дії. Але… Якщо залізничну дільницю Оратів-Сорока закриють, то далі те саме чекає й іншу дільницю - Христинівка-Андрушівка. Тоді під загрозою закриття опиняться суміжні станції - «як малодіяльні». Це негативні наслідки не лише для Укрзалізниці, а насамперед - для Вінниччини, адже підприємства, які користуються залізницею у нашому регіоні, тут згорнуть свій бізнес. А це податки в громаду. В її спроможність.

Завжди треба домовлятись», - зазначено в дописі на сторінці Сергія Борзова.

Вінниця.info

Теги: Борзов залізниця станція Іллінецька ОТГ 
Матеріали по темі