Суспільство

У Вінницькій області майже 4 тисячі абітурієнтів не з’явились на ЗНО з української мови

30 червня 2020, 18:12

30 червня відбулося ЗНО з української мови і літератури. Явка по Вінницькій області склала 74,7%. Про це повідомляє Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти.

Загалом, у Вінницькій області на ЗНО з української мови та літератури було зареєстровано 15763 абітурієнтів. В тестуванні взяли участь 11775 осіб. 3988 абітурієнтів не з’явились.

Учасники зовнішнього незалежного оцінювання, які не змогли взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури через причини, які не залежали від їхніх дій і волі, можуть зареєструватися для участі у додатковій сесії. Для цього необхідно упродовж 5 робочих днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та відповідну заяву. Докладніше про умови участі у додатковій сесії — у відповідному розділі на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, 25 червня в Україні розпочалося зовнішнє незалежне оцінювання. Перший предмет, іспит з якого складали абітурієнти – математика. У Вінницькій області ЗНО з математики здавали майже 8 тисяч абітурієнтів.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Теги: ЗНО 2020 українська мова Вінницька область 
Матеріали по темі