Здоров‎’‎я

У Вінницькій області не підтвердили 13 підозр на COVID-19, дослідження ще 2-х триває

21 березня 2020, 10:35

Станом на 10 годинку ранку 21 березня у Вінницькій області зареєстровано 15 підозр на COVID-19. Зразки матеріалів від 13-ти захворілих були досліджені у лабораторії, корона вірус не виявлено. Зразки матеріалів від 2-х захворілих досліджуються. Наразі лабораторно підтверджених випадків COVID-19 в регіоні не зареєстровано.

Про це повідомляє Лабораторний центр МОЗ у Вінницькій області.

В Україні за результатами дослідження вірусологічної референс-лабораторії Центру громадського здоров’я України отримано 41 (3 з них – летальні) позитивних результатів на COVID-19:Чернівецька (25), Житомирська (2), Київська (3), Донецька (1), Івано-Франківська (2), Дніпропетровська (2), Харківська (1), Львівська (1), Тернопільська (1) області та м. Київ (3).

Нагадаємо, що у Вінниці на вулиці людям будуть міряти температуру. У випадку підвищення – в лікарню. Також в місті скасували пільговий проїзд для пенсіонерів у години-пік.

Інфекціоністка розповіла, що коронавірус може зберігатися протягом певного часу на різних поверхнях, а також – у повітрі. Професор Вінницького медуніверситету просить літніх людей самоізолюватись і закликав матусь не збиратись компаніями під час прогулянок.

Вінниця.info

Теги: коронавірус карантин 
Матеріали по темі