Суспільство

У Вінницькій області в цьому році 45 дітей-сиріт отримають житло від держави

9 березня 2021, 17:22

У цьому році 45 вінницьких дітей-сиріт отримають житло від держави. Також в планах побудувати дитячий будинок сімейного типу в Сутисках і два малих будинки сімейного типу на території Стрижавського дитячого будинку – інтернату.

Про це у Фейсбук написав голова Вінницької ОДА Сергій Борзов.

«Забезпечення прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на виховання у сім’ї або умовах, наближених до сімейних та на отримання житла. Особливу увагу на Вінниччині приділено захисту прав дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на виховання у сім’ї або умовах, наближених до сімейних та на отримання житла», – пише Сергій Борзов.

За словами очільника області, у 2020 році область отримала субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа у сумі 38, 3 млн грн (це на 0,6 млн. грн більше, ніж у 2019 році).

Кошти було розподілено за такими напрямками:

  • виплата грошової компенсації – 25, 4 млн грн для придбання житла для 65 дітей;
  • нове будівництво дитячого будинку сімейного типу за адресою: смт. Сутиски, Тиврівський район – 4,1 млн грн;
  • придбання дитячого будинку сімейного типу для Літинської ТГ – 3,2 млн грн;
  • будівництво двох малих будинків сімейного типу на території Стрижавського дитячого будинку – інтернату – 5,4 млн грн;
  • розроблення проектної документації на капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячого будинку сімейного типу у м. Ямпіль – 0,1 млн грн;
  • коригування проектно-кошторисної документації будівництва дитячого будинку сімейного типу у смт Сутиски – 0,1 млн грн.

На сьогодні вже придбано:

  • житло для 20 дітей - 7, 9 млн грн. (Барський район - 3, Бершадський район - 3, Гайсинський - 2, Козятинський район - 2, Муровано-Куриловецький -1, Чечельницький - 1, Літинська ТГ – 2, Шаргородський – 1, м. Лажижин – 1, м. Могилів-Подільський – 2, Староприлуцька ТГ -1, Тульчинська ТГ - 1);
  • дитячий будинок сімейного типу для Т. Верещак Літинської ТГ - 3,2 млн. грн;
  • розроблено проектно-кошторисну документацію на капітальний ремонт/реконструкцію житла для дитячого будинку сімейного типу у м. Ямпіль та скориговано проектно-кошторисну документацію для будівництва дитячого будинку сімейного типу у смт Сутиски.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото зі сторінки Сергія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: житло діти-сироти 
Матеріали по темі