Суспільство

У Вінницькій області ями на дорогах «латають» холодним асфальтобетоном

25 січня 2020, 11:06

Щоденно на автошляхах Вінниччини проводиться аварійний ремонт холодним асфальтобетоном для забезпечення безпечного проїзду. За минулий тиждень шляховиками ліквідовано 3630 метрів квадратних ямковості на дорогах державного значення.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Вінницькій області.

Нагадаємо, що за попереднім обстеженням в області виявлено 178 200 метрів квадратних ямковості. Погодні умови дозволили працювати практично з початку року. На автошляхах з початку 2020 року ліквідовано 5 800 метрів квадартних деформацій.

«Ліквідація ямковості за низьких температур, відрізняється від аналогічних робіт, які виконуються у теплу пору року і проводяться спеціальними холодними бітумо-мінеральними сумішами. Суміш безпосередньо за декілька годин до укладання витримують при температурі не нижче + 10 градусів . Перед самим укладанням суміші здійснюється очищення, висушування та нагрівання вибоїни.

Ущільнення суміші проводиться ручним віброкотком або вібротрамбовкою при невеликих вибоїнах, а великі за розміром площі гладковальцевим котком.

Треба зауважити, що ліквідація ямковості холодними бітумо-мінеральними сумішами є тимчасовим заходом, який проводиться для забезпечення безперебійного та безпечного руху транспортних засобів на автодорогах», - зазначають дорожники.

Водіїв закликають бути уважними та знижувати швидкість в місцях проведення аварійних робіт.

Нагадаємо, цьогоріч Вінницькій області з державного бюджету передбачена субвенція у сумі 1 262 068 100 грн. на будівництво, реконструкцію та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності.

Вінниця.info, фото - САД

Теги: дороги ремонт 
Матеріали по темі