Суспільство

У Вінницькій облраді призначили день виборів директора Тульчинського коледжу культури

21 травня 2019, 11:13

21 травня під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника пройшло засідання комісії з організації проведення конкурсу на заміщення посади директора Тульчинського коледжу культури. Прийнято рішення призначити дату виборів на 30 травня.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької обласної ради.

Враховуючи подання управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області і висновки постійних комісій з питань комунальної власності та приватизації і з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини обласна Рада оголосила конкурс на заміщення вищезазначеної посади. Документи на конкурс подала одна особа – діючий директор Тульчинського коледжу культури Леонід Трачук.

Голова оргкомітету з проведення виборів Євгенія Фолюшняк повідомила, що в закладі навчається 256 студентів, 43 з них входять до оргкомітету. Виступаючи перед членами комісії з організації проведення конкурсу претендент на посаду Леонід Трачук озвучив заплановані кроки: зміцнення матеріально-технічної бази закладу, вирішення кадрового питання та організація профорієнтаційної роботи.

Члени комісії проголосували за участь представника засновника у виборчому процесі: ним стала заступник начальника відділу культурно-мистецьких установ управління культури і мистецтв облдержадміністрації Ольга Зелінська.

Після обговорення було прийнято рішення призначити дату виборів на 30 травня.

Вiнниця.info, фото прес-служби Вінницької обласної ради

Теги: коледж директор 
Матеріали по темі