Суспільство

У Вінницькій облраді створили комісію, щоб визначити, чи можуть громади забрати на свій баланс газорозподільчі мережі

22 квітня 2021, 13:59

Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий 21 квітня підписав розпорядження Про створення робочої групи з вивчення питання щодо можливості передачі на баланс територіальних громад Вінницької області газорозподільчих систем.

«Відповідно до частини 7 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи звернення керівників депутатських фракцій обласної Ради від 08 квітня 2021 року №107-20-1352 щодо створення робочої групи з вивчення питання щодо можливості передачі на баланс громад Вінницької області газорозподільчих систем:

1. Створити робочу групу з вивчення питання щодо можливості передачі на баланс територіальних громад Вінницької області газорозподільчих систем…», - зазначено в документі.

До складу робочої групи увійшли шість депутатів обласної ради з різних фракцій та начальник управління комунального майна Сергій Кушнір. Також запрошені (за згодою) заступник голови облдержадміністрації Олександр Піщик, начальник управління розвитку територій та інфраструктури облдержадміністрації Марія Зонова, голова правління АТ «Вінницягаз» Олександр Кривак та завідувач сектору НКРЕКП у Вінницькій області Сергій Осадчук.

Як відомо, взимку, коли підняли тарифи, постало питання, чому громадяни та громади повинні платити за транспортування газу, якщо мережі прокладали за власний рахунок. Тоді по всій області були масові мітинги проти підняття тарифів. Згодом Уряд обмежив ціну на газ та встановив маржу на послугу з транспортування газу.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото - ілюстративна

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: газові мережі передача на баланс громад 
Матеріали по темі