Суспільство

У Вінницькій облраді встановили ліфт, облаштований для людей з інвалідністю. Фото

18 лютого 2019, 13:43

18 лютого в адміністративній будівлі Вінницької облради та облдержадміністрації, що на Соборній, 70, запрацював прозорий ліфт. Підйомник встановили на початку року, аби зробити будівлю доступною для всіх відвідувачів. На облаштуваня витратили 2,5 мільйони гривень.

«Це не просто ліфт, це зміна суспільної свідомості. Людей з інвалідністю почали сприймати як повноправних членів суспільства. Сьогодні ми їхали на презентацію і говорили про Раю Панасюк, про те, що її вже певний час немає з нами, але так людина прожила життя, що до сьогоднішнього дня стільки здійснюється проектів», – зазначила Олена Чорнобривенко, директорка центру реабілітації «Гармонія».

Ліфт шведського виробництва. Платформа, що встановлена при вході, дозволяє легко заїжджати на візках. Вантажопідйомність 400 кілограм. Підйомник має прозорі стінки, кнопки виклику і кнопку «тривоги», телефон для зв’язку у випадку несправностей.

«Встановити ліфт – було проханням Раї Панасюк. Сьогодні ми відкриваємо цю платформу, вона має надихати нас на добро, повагу та взаємопідтримку», – зазначив голова облдержадміністрації Валерій Коровій.


5c6bd3438241b_original_w859_h569.jpg

5c6bd3800b7c8_original_w859_h569.jpg

Нагадаємо, що в липні під час позачергової сесії Вінницької обласної ради депутати затвердили зміни до обласного бюджету на 2018 рік. Загальна сума розподілу - понад 93 млн. грн. У дане питання входило й рішення про виділення коштів на будівництво ліфту для людей з інвалідністю у приміщенні обласної ради. На зазначені роботи у будівлі, яка є пам’яткою архітектури, виділили 2,5 мільйони гривень.

Вінниця.info

Теги: ліфт ОДА 
Матеріали по темі