Здоров‎’‎я

У Вінницькій облраді визначили представників громадськості в комісії з добору керівників у медзаклади регіону

5 січня 2021, 12:50

У Вінницькій обласній раді оголосили про початок конкурсного добору керівників у шість закладів охорони здоров’я. 5 січня відбулося жеребкування для включення до складу конкурсних комісій представників галузевих профспілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я або у сфері запобігання корупції та антикорупційної діяльності.

Про це інформують на сайті облради.

Як йдеться в повідомленні, керівників обиратимуть до наступних закладів охорони здоров’я: Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, комунальних некомерційних підприємств «Авторемонтна база закладів охорони здоров’я Вінницької обласної Ради», «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка Вінницької обласної Ради», «Вінницький обласний центр громадського здоров’я Вінницької обласної Ради», «Северинівська лікарня відновного лікування Вінницької обласної Ради» та «Козятинська обласна туберкульозна лікарня Вінницької обласної Ради».

«Кандидатури до складу конкурсної комісії від трудового колективу обираються на загальних зборах трудового колективу. Відбір кандидатур для включення до складу конкурсної комісії від представників галузевих професійних спілок, громадських об’єднань (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) здійснюється шляхом жеребкування. Відповідно, своїх представників подали громадські організації «Сокіл Свободи», Вінницька обласна асоціація громадян хворих на цукровий діабет «Благовіст», «Союз юристів України» та «Українська студентська Свобода»», ‒ зазначив заступник голови обласної ради Ігор Івасюк.

Після проведення жеребкування громадяни, які представляють громадські організації, увійшли до складу конкурсних комісій з добору керівників закладів охорони здоров’я.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото ‒ з сайту облради

Теги: облрада заклади охорони здоров'я конкурсний відбір 
Матеріали по темі