Суспільство

У Вінницькій облраді «згадали» про парк на Поділлі, щоб привести його до ладу

19 жовтня 2021, 15:02

У Вінницькій обласній раді до сесії підготували проект рішення, щоб пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк імені Ющенка О.І.», а у мікрорайоні «Поділля», залишити в управлінні лікарні та привести парк до ладу.

Документом передбачено закріпити за КНП «Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня їм. акад. О.І. Ющенка Вінницької обласної Ради» на правах управління пам’ятку садово-паркового мистецтва місцевого значення «Парк імені Ющенка» за адресою вул. Пирогова, 109, м. Вінниця.

Також пропонується доручити Вінницькій обласній державній адміністрації спільно з постійними комісіями Вінницької обласної ради розробити та до 1 грудня 2021 року подати на затвердження обласну Програму благоустрою парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва, якою передбачити виділення фінансування на:

  • проєкт землеустрою, який міг би встановити межі парку в натурі та визначити власників та користувачів земельних ділянок в межах території парку,
  • очистку парку від сухостою, встановлення огорожі навколо нього,
  • розробки документації щодо зміни цільове призначення землі, яке б відповідало природоохоронному статусу парку та Плану Зонування м. Вінниці.

Нагадаємо, у вересні в обласній раді підготували проект рішення, яким планувала передати 8 гектарів землі, яка в користуванні лікарні Ющенка, у «Віноблагроліс». Але на голосування даний документ не виносили і станом на 19 жовтня на сайті обласної ради, цього проекту на сайті немає.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: парк Ющенка Вінниця 
Матеріали по темі