Влада

У Вінницькій ОДА через конкурс шукають директора департаменту охорони здоров’я, замість Грабович

1 серпня 2020, 13:33

Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов підписав розпорядження про проведення конкурсного відбору на посаду директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації.

Документ опубліковано на сайті ОДА.

«Відповідно до пункту 8 Розділу II «Прикінцеві положення» Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2020 рік», Порядку призначення на посади державної служби на період дії карантину, установленого з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року № 290, доповідної заступника Голови обласної державної адміністрації та у зв’язку з необхідністю виконання невідкладних завдань і функцій на період дії карантину:

1. Оголосити добір з призначення на вакантну посаду державної служби категорії «Б» – директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації на період дії карантину.

2. Визначити Заболотну Наталю Михайлівну, заступника Голови обласної державної адміністрації, уповноваженою особою для проведення співбесіди з кандидатами.

3. Затвердити оголошення про добір на вакантну посаду державної служби категорії «Б» – директора Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької обласної державної адміністрації на період дії карантину, що додається.

4. Відділу з питань персоналу апарату обласної державної адміністрації забезпечити:

1) розміщення цього розпорядження та оголошення про добір на Єдиному порталі вакансій державної служби;

2) розгляд поданої інформації від осіб, які виявили бажання взяти участь у доборі, передачу такої інформації уповноваженій особі, інформування про час та місце проведення співбесіди;

3) оприлюднення на Єдиному порталі вакансій державної служби інформації про прийняте рішення за результатами добору…», - зазначено в документі.

Нагадаємо, департамент охорони здоров’я, директором якого з 2015 року була Людмила Грабович, ліквідували. Замість нього створили Департамент охорони здоров’я та реабілітації.

Раніше у Вінницькій облдержадміністрації порушили дисциплінарне провадження стосовно директорки департаменту охорони здоров’я Людмили Грабович через невиконання посадових обов’язків. Йшлось про життя 2-річної дитини. Рекомендував провести службове розслідування Комітет з питань охорони здоров’я Верховної Ради. Керівник департаменту пішла на лікарняний.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Грабович департамент охорони здоровя реорганізація 
Матеріали по темі