Місто

У Вінницькій ОТГ планують запустити тролейбуси до Щіток та Писарівки

24 грудня 2020, 13:54

В 2021 році в місті планують запустити тролейбусні маршрути до сіл Писарівки та Щітки, які стали частиною Вінницької ОТГ. Для цього передбачили кошти на виготовлення 10 тролейбусів з автономним ходом.

Про це 24 грудня під час сесії Вінницької міської ради розповів міський голова Сергій Моргунов.

Мер зазначив, що налагоджувати транспортне сполучення з приєднаними селами розпочали вже цьогоріч. Зокрема, до Вінницьких Хуторів подовжили маршрут автобусу №19. З наступного року планують поступово інтегрувати в транспортну систему міста і решту приєднаних сіл, аби забезпечити всі території муніципальним транспортом.

«В 2021 році плануємо виготовити 10 тролейбусів з автономним ходом для того, щоб покращити транспортне сполучення з приєднаними територіями. Будемо думати, які є технічні можливості. Я вже дав завдання продовжити маршрут тролейбусу на Писарівку та Щітки. Будемо бачити, як впорається наша транспортна компанія із запасом цього автономного ходу», – розповідає міський голова.


Сергій Моргунов підкреслив – на сьогодні вінницькі спеціалісти разом з фахівцями технічного університету працюють над модернізацією маршрутної мережі.

Також, як повідомив мер та як йшлося в проекті Програми соціального і економічного розвитку Вінницької ОТГ на 2021 рік, наступного року в місті планують додатково придбати 10 автобусів на газу.

Нагадаємо, Вінницький аеропорт почнуть відновлювати в 2021 році. Є домовленості про авіарейси на Відень, Берлін, Будапешт та Варшаву.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – власні та скріншоти з презентації міського голови Сергія Моргунова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: тролейбуси з автономним ходом Моргунов Писарівка Щітки подовжені маршрути 
Матеріали по темі