Суспільство

У Вінницькій районній лікарні встановили ліфт для підйому лежачих хворих. Фото

28 березня 2019, 14:11

У Вінницькій центральній районній лікарні встановили ліфт для перевезення лежачих хворих, який вперше з’явився у лікарні з часів її будівництва – за 65 років.

Про це повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

28 березня, у Вінницькій ЦРЛ керівники області та району оглянули новий ліфт для перевезення лежачих хворих.

«Фактично з 1965 року будівля лікарні була без зовнішнього ліфта для перевезення лежачих хворих. Таким чином хворі або самі підіймались сходами на верхні поверхи, або їх зносили санітарки, фактично на руках. Коли ми звернулись за допомогою у будівництві цього ліфта до облдержадміністрації то нас одразу підтримали і сприяли в отриманні коштів із ДФРР. Також нам допомагали і народні депутати, районна рада та районна державна адміністрація. Загальна вартість робіт 2 млн 100 тис грн», - розповів Олександр Кривов’яз, головний лікар Вінницької ЦРЛ.

Крім того, у 2018 році суттєво оновлено матеріально-технічну базу лікарні, зокрема придбано медичне обладнання для отоларингологічного відділення, кардіомонітори, електрокардіографи 6-ти канальні, промислові пральні машини та комп’ютерне обладнання.

Протягом останніх чотирьох років у лікарні повністю оновлено дитяче відділення, неврологічне, гінекологічне та отоларингологічне відділення. На черзі капітальний ремонт пологового відділення ЦРКЛ, капітальний ремонт (утеплення стін та заміна покрівлі) будівлі Вінницької центральної районної клінічної лікарні (II-га черга), придбання медичного обладнання для отоларингологічного відділення. Всі ці роботи планують виконати у поточному році.

Оскільки лікарня входить до госпітального округу, послугами охоплено не лише населення Вінницького району, а й мешканців 65 сіл Тиврівського, Липовецького, Жмеринського, Літинського районів, а також селище Турбів.

5c9cba1f8c3ba.jpg

5c9cba2776f09.jpg

Вінниця.info, фото Вінницької ОДА

Теги: Вінницька ЦРЛ ліфт 
Матеріали по темі