Суспільство

У вінницькій школі №10 створили новий лабораторний майданчик для вивчення хімії

30 листопада 2021, 11:32

У Вінниці, в школі №10, створили лабораторний майданчик «chamical space: вивчай, відкривай, досліджуй». Ідея створити такий майданчик виникла в учнів школи. Вони підготували проєкт та перемогли у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів - 2021». Кабінет хімії оснастили сучасними лабораторними приладами.

У рамках реалізації проєкту придбали нове обладнання: цифровий мікроскоп, лабораторний дистилятор, цифрову документ-камеру, лабораторні ваги, штативи, демонстраційний стіл, центрифугу, апарат Кіппа та інший необхідний інвентар для проведення дослідів та експериментів.

«Участь у конкурсі «Бюджет шкільних проєктів» дає змогу реалізовувати цікаві учнівські ідеї. Наші діти вже не вперше долучаються до цього конкурсу. Приємно спостерігати за тим, як за допомогою таких ініціатив, діти розвивають та осучаснюють свій навчальний заклад. І втілюють креативні ідеї в реальність», - зазначила директорка школи №10 Світлана Куца.

Завдяки цій ініціативі школярі тепер можуть проводити експерименти та закріплювати свої знання з хімії на практиці. На реалізацію цього проєкту з бюджету громади спрямували майже 300 тис. гривень.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли про створення у вінницьких школах в рамках цього ж проєкту також сучасного кабінету біології, арт- та медіа- студії.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Вінницької міської ради

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: кабінет хімії учні Бюджет шкільних проектів 
Матеріали по темі