Суспільство

У вінницькому аеропорту приземлилися американські вертольоти. Фото

17 вересня 2020, 08:18

Ввечері 16 вересня в міжнародному аеропорту «Вінниця» приземлилися два американських вертольоти. Як зазначили на сторінці аеропорту, прибула військова авіація НАТО.

В штабі Командування Повітряних Сил ЗСУ повідомляють, що на території України вперше відбудуться двосторонні навчання повітряно-тактичної групи Сил спеціальних операцій Збройних Сил США в Європі з відпрацювання спільних завдань з підрозділами Сил спеціальних операцій Збройних Сил України.

«Військовослужбовці обох країн десантуватимуться з літаків США із з використанням парашутних систем різного типу, виконуючи операції в рамках українсько-американського навчання «Rapid Trident».

Передбачається синхронізація дій підрозділів спеціального призначення з використанням повітряного та наземного компоненту, американських літаків Lockheed МС130 а також конвертипланів Bell V-22 Osprey.

Проведення двостороннього навчання в рамках стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2020» дозволить продемонструвати готовність України дати відсіч збройній агресії самостійно та з використанням механізмів міжнародної підтримки, також – підвищити взаємосумісність з силами і засобами НАТО», - повідомили в штабі Командування Повітряних Сил ЗСУ.


Вінниця.info, фото Аеропорт Вінниця та Ярослав Мазурець

Теги: вертоліт військова авіація НАТО аеропорт Вінниця 
Матеріали по темі