Місто

У вінницькому «чорнобильському» диспансері встановлять ліфт – подарунок до ювілею

21 квітня 2021, 14:20

До 85 річчя вінницької лікарні та 25 річчя обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту, обласна державна адміністрація виділили 2 мільйони гривень для придбання та встановлення зовнішнього ліфтового підйомника.

Про це повідомляється на сторінці голови Вінницької ОДА, Сергія Борзова.

«Головний подарунок від облдержадміністрації - сертифікат на 2 мільйони гривень для придбання та встановлення зовнішнього ліфтового підйомника. Вантажопідйомність до 400 кг, ліфт розрахований на три зупинки. Встановлення ліфту створює можливість сполучити усі три поверхи лікарні та забезпечити належну доступність для маломобільних груп пацієнтів та відвідувачів лікарні», - зазначається на сайті.

До слова, півроку тому у диспансер почали надавати допомогу пацієнтам з постковідними ускладненнями, які виникають у 80% пацієнтів.

«Вперше в області саме на базі чорнобильського диспансеру стали проводитися на Вінниччині лапараскопічні хірургічні втручання. І саме тут у Вінниці з’явився перший комп’ютерний томограф», - зазначається на сайті.

Цьогоріч, з обласного бюджету було виділено 3 мільйони гривень на закупівлю медичного обладнання, а саме апарату ШВЛ (320 тис.грн.) та 73 штуки кисневих концентраторів (2883,5 тис.грн.), монітору пацієнта для облаштування палати інтенсивної терапії (на суму 70 тис. грн.).

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: вінницький «чорнобильський» диспансер 
Матеріали по темі