Економіка

У вінницькому «чорнобильському» диспансері встановлять зовнішній ліфт за 2 млн гривень

28 травня 2021, 13:09

У Вінницькому обласному спеціалізованому клінічному диспансері радіаційного захисту населення – встановлять зовнішній ліфт. На це виділили 2 мільйони гривень з обласного бюджету.

Таке рішення ухвалили депутати Вінницької обласної ради під час сесії, 28 травня, – йдеться на сайті облради.

Одним з пунктів рішення «Про обласний бюджет на 2021 рік» (зі змінами», бюджету передбачено 2 млн грн на реконструкцію приміщення головного корпусу КНП «Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької обласної Ради» зі встановленням зовнішнього ліфта.

«Без ліфту лікарня не зможе працювати за угодами із НСЗУ, відповідно, не виконуватиме свою основну функцію. Крім того, в цьому медзакладі лікуються люди, для яких піднятися сходами на другий поверх – велика проблема. Прохання чорнобильців виконано, гроші на ліфт для диспансеру виділили», – повідомив голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий.


За виділені гроші на встановлення підйомника, буде також завершено реконструкцію приміщення головного корпусу.

Раніше ми писали, що до 25 річчя обласного спеціалізованого клінічного диспансеру радіаційного захисту, обласна державна адміністрація і обласна рада вручили сертифікат на 2 мільйони гривень для придбання та встановлення зовнішнього ліфтового підйомника.

Також півроку тому, в диспансері почали надавати допомогу пацієнтам з постковідними ускладненнями, які виникають у 80% пацієнтів.

Читайте також: Ліфт під балкон розкіш, чи вимушена міра: кому при багатоповерхівках Вінниці встановлюють персональні підіймачі.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: ліфт чорнобильський диспансер 
Матеріали по темі