Культура

У Вінницькому краєзнавчому музеї готують новий проект – гастрономічні виставки та екскурсії

12 грудня 2019, 17:25

17 грудня у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї розпочинають історико-гастрономічний проект. До 16 лютого в приміщення закладу працюватимуть виставки «У історії на кухні» та «Смаки натюрморту», відвідати які можна безкоштовно.

Про це повідомляють на сторінці Вінницького обласного краєзнавчого музею.

В історичній експозиції відвідувачі зможуть побачити кухонні і столові предмети від кам’яного віку до ХХ ст., зазирнути на кухню у подільських селах, садибах та містечках, згадати не такий далекий побут наших батьків за радянської доби. Серед експонатів – унікальні археологічні знахідки, етнографічні цікавинки, вишуканий посуд з порцеляни, фаянсу, срібла, кухонні «Ґаджети» минулого століття.

Виставка «Смаки натюрморту» представляє твори сучасних художників Вінниччини. Від часу свого народження жанр натюрморту відображав смаки сучасників не тільки щодо мистецтва, але й щодо їжі. Недарма кулінарія вважалася одним з провідних мистецтв, до якого долучалися видатні художники – вінничани продовжують цю славну традицію.

«Ми проводитимемо екскурсії та лекції на теми їжі в історії та мистецтві, у яких візьмуть участь дослідники подільської кухні Тетяна Пірус та Олена Павлова», - зазначають у музеї.

Відкриття проекту відбудеться 17 грудня о 16:00

Додаткова інформація та замовлення тематичних екскурсій для сформованих груп (від 10 до 20 осіб) за телефоном 0984624405.

Вінниця.info

Теги: музей виставка  
Матеріали по темі