Культура

У Вінницькому краєзнавчому музеї відкрили виставку, присвячену історії українського війська від Русі до сьогодення

7 грудня 2020, 11:29

У великому виставковому залі Вінницького обласного краєзнавчого музею до Дня Збройних Сил України відкрили виставку «Воїни. Історія українського війська». Експозиція складається з 20 розповідей про історію військових формувань на території України від часів Київської Русі і до сьогоднішнього дня.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці музею.

«З початку активної фази новітньої російсько-української війни у 2014 році, українське військо розпочало своє відродження, яке супроводжується історичною тяглістю до військових традицій часів Визвольних змагань та інших славетних сторінок боротьби за Українську державність: присвоєння почесних найменувань військовим частинам, провадження елементів українського національного однострою, військових звань, відзнак», – йдеться в дописі музею.

Як відзначають співробітники закладу, експозиція дає змогу зазирнути в минуле та подивитися, якими були однострої та зброя українських воїнів у різні історичні епохи. Світлини супроводжує інформація про тип військових організацій, чисельність і озброєння військ, методи воєнного мистецтва та найвизначніші битви.

Триватиме виставка до 20 грудня.

На сьогодні Вінницький обласний краєзнавчий музей працює в звичному графіку з вівторка по неділю. Понеділок – вихідний. Години роботи: 10:00 – 18:00 (каса до 17:00).Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки краєзнавчого музею

Теги: виставка краєзнавчий музей історія українського війська 
Матеріали по темі