Події

У вінницькому магазині живу рибу продавали без відповідних документів

3 січня 2020, 12:21

Протягом тижня виявлено рибоохоронний патруль Вінниччини виявив 26 правопорушень. В магазині «Продукти», в обласному центрі, рибу продавали без відповідних дозвільних документів.

«27 грудня виявили громадянина, який реалізовував 20 кг коропа, 20 кг товстолоба та 4 кг білого амура без відповідних дозвільних документів. Продавець не зміг надати документи, що підтверджують законність походження водних біоресурсів (товарно - транспортні накладні)», - повідомляє рибоохоронний патруль.

На порушника склали протокол за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП. Стаття 88-1 КУпАП, що тягне за собою накладення штрафу від 510 до 1 700 грн з конфіскацією продукції.

Також в області склали дев’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову), вісім - за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення правил рибальства), чотири - за ч. 1 ст. 88-1 КУпАП (продаж риби без відповідних документів), та один за ст. 188-5 КУпАП (невиконання розпоряджень чи приписів). Також оформлено чотири акти виявлення та вилучення безхазяйного майна.

«Загалом, у порушників конфісковано майже 79 кг риби та 11 од. заборонених знарядь лову («драчі», сітки, хватки, раколовки). Накладено штрафів на суму 1 615 грн. Збитки, завдані рибним запасам, склали 3 672 грн», - повідомили у відомстві.

24 грудня державні інспектора на р. Південний Буг, поблизу с. Іванів Калинівського району Вінницької області викрили грубе порушення правил рибальства у сфері охорони водних біоресурсів. Порушник за допомогою забороненого колючого знаряддя лову «драча» здійснював вилов риби. Виловив: 1екз. сазана та 1 екз. ляща, загальною вагою понад 1 кг. Збитки склали 476 грн.

Наступного дня інспекторським складом задокументовано ще одне порушення правил рибальства. Інцидент стався на р. Згарок, поблизу с. Багринівці Літинського району Вінницької області. Рибалка за допомогою трьох ліскових сіток добував водні біоресурси. Виловив: 20 екз. окуня, 4 екз. краснопірки, 2екз. щуки та 1 екз. товстолоба, загальною вагою 4 кг. Збитки склали 1 547 грн.

Нагадаємо, що у Немирівському районі до сіток браконьєрів потрапила рідкісна риба стерлядь.

Вiнниця.info

Теги: риба рибоохоронний патруль 
Матеріали по темі