Суспільство

У Вінницькому музеї транспорту покажуть копії автівок із відомих кінофільмів

26 квітня 2021, 10:50

На виставці представлять 25 машин із відомих американських та європейських кінострічок. Експозицію планують відкрити, після послаблення карантинних обмежень. Журналісти Вінниця.info заглянули залаштунки музею, аби побачити підготовку до виставки.

«Назад у майбутнє», «Бетмен», «Агент 007», «Скубі-Ду», «Форсаж» і ще десятки зменшених копій із відомих кінострічок. Першу в Україні унікальну виставку незабаром презентують у Вінниці. Кожна автівка зменшена у 24 рази від оригіналу. Біля автомобіля красується міні копія головного героя із фільму.

«Вдалось знайти серію американської фірми Jada та отримати 25 автівок із культових фільмів, які відомі всім дорослим, особливо дітям. Це було не легко, їх дуже розкуповують, як гарячі пиріжки. Ці автівки вийшли маленьким тиражем у всьому світі. І на кожну країну кількість екземплярів обмежена», - розповідає засновник музею моделей транспорту, Олександр Вдовиченко.

Керівництво музею каже, що до відкриття виставки готувались кілька років. Експозицію машин будуть доповнювати фотографіями із фільмів та фігурками героїв. Ініціювали виставку на прохання відвідувачів, а саме дітей, які запитували, чи є в колекції автомобілі з кінофільмів.

«У новому залі буде розміщено кілька таких шаф. Одна вже майже готова, а другу будемо наповнювати автомобілями з відомих старих фільмів, які були зняті 20-30 років тому», - розповів Володимир Вдовиченко.

У музеї моделей транспорту нараховується понад 7 тисяч моделей машин. Одна колекційна фігурка, що є прототипом автівок із фільмів коштувала керівнику до 2.5 тисяч гривень.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Вінниця виставка автівок із кінострічок 
Матеріали по темі