Культура

У вінницькому музеї запрошують містян «зазирнути до бабусиної скрині»

25 лютого 2021, 14:59

28 лютого у Вінницькому обласному краєзнавчому музеї відбудеться виставка «З бабусиної скрині», присвячена темі традиційного вбрання українців Східного Поділля. Кількість місць обмежена, тож бажаючим відвідати екскурсію необхідно попередньо зареєструватися.

Про це повідомляють в анонсі події на Facebook.

«Запрошуємо відвідати музей та разом зазирнути до бабусиної скрині. На цій захопливій екскурсії Ви матимете нагоду дізнатися багато цікавого, зокрема, про розмаїття матеріалу, фактури, крою, ткацтва і вишивки традиційного вбрання українців Східного Поділля. Що ж зберігалося у бабусиній скрині? Сорочки, спідниці, горбатки, хустки, рушники… Про що мовчать старовинні речі? Як пов’язувалися головні убори? Які носили прикраси? Яке придане готували дівчата? Як за вбранням можна було визначити вік та статус жінки?.. Ми обов’язково відкриємо усі секрети. Тож хутчіш записуйтесь на тематичні екскурсії, аби поповнити свою скарбничку знань та долучитися до подільських традицій», ‒ йдеться в дописі.

Виставка відбудеться у неділю, 28 лютого, о 15:00.

Реєстрація на екскурсію обов’язкова. Зареєструватися можна за телефоном: 068-725-49-57 (дзвінки приймаються з 10:00 до 18:00) або за Google-формою.

Вартість: для дітей – 30 грн, для дорослих – 50 грн (включаючи екскурсійне обслуговування).

«Кількість місць обмежена, тож просимо всіх, хто зареєструвався, та з якоїсь причини не зможе відвідати екскурсію, зняти реєстрацію за вказаним у публікації телефоном», ‒ зазначають в музеї.

Нагадаємо, в краєзнавчому музеї триває виставка стародавніх годинників.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ‒ музею

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: екскурсія традиційний одяг краєзнавчий музей 
Матеріали по темі