Здоров‎’‎я

У Вінницькому обласному лабцентрі припиняють робити платні ПЛР-тестування. Відновлять, коли буде достатньо тест-систем

11 вересня 2020, 12:03

З 12 вересня у Вінницькому обласному лабораторному центрі МОЗ тимчасово припиняють робити платні ПЛР-тестування на коронавірус. Причина технічна – в закладі на сьогодні недостатня кількість тест-систем.

«ДУ «Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України» тимчасово, із 12.09.2020 р., припиняє надання платної послуги по дослідженню зразків матеріалів на коронавірус методом полімеразної ланцюгової реакції. Про відновлення проведення досліджень буде повідомлено додатково», – йдеться на сайті обласного лабцентру.

«Причина в нестачі витратних матеріалів – тест-систем. Послуга буде відновлена тоді, коли ми зможемо забезпечити установу достатньою кількістю тест-систем», – розповів журналісту Вінниця.info завідувач відділу епіднагляду профілактики інфекційних захворювань Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ Степан Томин.

Нагадаємо, в лабораторному центрі можна було скористатися платною послугою та пройти ПЛР-тестування за 359 гривень 24 копійки, що в чотири рази дешевше, аніж в приватних клініках.

Згодом цю суму збільшили до 759, 17 грн та повідомили про терміни, коли можна дізнатися результати, – 10-12 годин.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Теги: Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ ПЛР-тести платна послуга 
Матеріали по темі