Культура

У Вінницькому обласному центрі культури «Щедрик» може змінитися директор

22 вересня 2020, 12:35

22 вересня у Вінницькій обласні раді відбулося засідання конкурсної комісії щодо вибору кандидатів на посаду директора ВОЦК «Щедрик». На цю посаду документи надійшли від двох кандидатів: виконуючої обов’язки директора центру «Щедрик» Валентини Погребняк та Наталії Сентемон. Більшість членів комісії проголосували за Наталію Сентемон. Остаточне рішення щодо призначення на посаду директора центру «Щедрик» мають ухвалити депутати під час сесії 24 вересня.

Про це повідомляють на сайті Вінницької обласної ради.

Відомо, що Наталія Сентемон з 2018 року працює на посаді головного спеціаліста відділу культурно-масової роботи та креативних індустрій управління культури і мистецтв Вінницької обласної державної адміністрації. Також вона є головою громадської організації «Етномайстерня Коло».

Як йдеться в повідомленні облради, на засіданні комісії взяли участь 8 з 9 її членів.

«На посаду директора Вінницького обласного центру культури «Щедрик» надійшли документи від двох кандидатів: Погребняк Валентини Іванівни та Сентемон Наталії Альфредівни», – зазначив очільник обласної ради Анатолій Олійник, який головував на засіданні. Також участь у ньому взяла начальник управління культури та мистецтв облдержадміністрації Ольга Дернова, яка також є членом конкурсної комісії.

Згідно з повідомленням обласної ради, кандидати представили свої презентації проектів програм розвитку закладу на один і п’ять років.

Після презентаційних виступів відбулося таємне голосування, результати якого були одразу ж оголошені: Наталія Сантемон набрала 6 голосів, Валентина Погребняк – 2. Таким чином, на черговій сесії обласної Ради, яка відбудеться 24 вересня, остаточне рішення про обрання директора Вінницького обласного центру культури «Щедрик» – за депутатами.


Нагадаємо, до Дня українського кіно на території Вінницького обласного центру культури «Щедрик» розповіли про розвиток кіномистецтва на Вінниччині.

21 вересня, під час президії Вінницької обласної ради затвердили 34 питання до сесії.

Спочатку на сесію облради, яка має відбутися 24 вересня, виносили 43 питання.

Вінниця.info, фото – з сайту облради

Теги: ВОЦК "Щедрик" директор обласна рада сесія 
Матеріали по темі