Влада

У Вінницькому обласному Центрі профілактики хвороб новий керівник. Замість Валентини Зайцевої – Лідія Діденко

5 січня 2022, 09:23

Керівником Вінницького обласного Центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України призначили Лідію Діденко, яка раніше була на посаді заступника.

Про це повідомляє департамент охорони здоров’я Вінницької ОДА.

Вінницький обласний Центр контролю та профілактики хвороб МОЗ займається лабораторними дослідженнями і проблематикою громадського здоров’я.

4 січня Міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко вручив контракти новим керівникам Центрів у 12 регіонах.

«Це черговий крок в перезавантаженні системи протиепідемічного захисту нашої країни. Створення нової мережі Центрів контролю та профілактики хвороб – це рішення, яке дозволить поєднати сильні сторони централізованих та децентролізованих систем забезпечення контролю над хворобами та епідемічного благополуччя населення», - зазначив Віктор Ляшко.

Директорка департаменту охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА Ольга Задорожна привітала нового керівника.

«Ми сподіваємося на плідну співпрацю. Лідія Олексіївна - професіонал, вона займалася реформуванням медицини у Вінницькій області і це був успішний проєкт», - зазначила Ольга Задорожна.

Зайцева Валентина Григорівна, яка багато років очолювала установу, ще коли Центр був "санстанцією", продовжує там працювати на посаді заступника.

Нагадаємо, у 2013 році Лідія Діденко була призначена на посаду начальника управління охорони здоров’я та курортів обласної державної адміністрації. А в 2018 році очолила політичну партію «Основа» (Сергія Тарути) у Вінницькій області. На той час вона займала посаду заступника директора лабораторного центру МОЗ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info
Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Діденко лабораторний центр МОЗ 
Матеріали по темі