Події

У Вінницькому обласному управлінні поліції запрацював оновлений ситуаційний центр. Фото та відео

24 жовтня 2020, 14:54

23 жовтня в Головному управлінні Національної поліції у Вінницькій області ситуаційний центр оновили сучасною системою відеоспостереження, геолокації, пошуковою системою транспортних засобів у системі онлайн та іншими технічними можливостями задля підвищення безпеки в регіоні. Працівники центру в режимі онлайн отримують та аналізують всю інформацію про криміногенну обстановку в регіоні та порушення під час виборчого процесу.

Про це повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Вінницької області.

За словами начальника ГУНП у Вінницькій області Івана Іщенка, оновлений сучасний ситуаційний центр дасть можливість працівникам поліції ефективніше реагувати та впливати на зміни оперативної обстановки, резонансні, надзвичайні події тощо.

Іван Іщенко наголосив, що наразі основна увага роботи ситуаційного центру зосереджена на моніторингу, фіксації та організації реагування на повідомлення, пов’язані з виборчим процесом. На базі центру з 5 вересня працює робоча група з представників підрозділів системи МВС для узгодження дій усіх силових підрозділів під час зміни оперативної обстановки.


Як йдеться в повідомленні, будь-яку інформацію щодо всіх виборчих дільниць, їх місцерозташування вигляду зовні та зсередини, а також дані про голів, членів комісій, секретарів, тощо працівники центру можуть отримати на інтерактивній дошці. Крім цього, на інтерактивний засіб встановлені мобільні додатки та месенджери, за допомогою яких здійснюється миттєвий обмін інформацією між працівниками поліції та представниками ситуаційного центру.

На відеостіну виведена інформація з 500 камер відеонагляду, завдяки чому працівники ситуаційного центру мають змогу в режимі реального часу моніторити стан оперативної обстановки, встановлювати номерні знаки транспортних засобів та шлях їх пересування. Це дає змогу ефективно та швидко опрацьовувати виклики громадян та організовувати реагування на них.Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото та відео ‒ поліції

Теги: поліція Іщенко ситуаційний центр 
Матеріали по темі