Суспільство

У вінницькому педколеджі просто неба пройшов фестиваль вишиванки. Фото

16 травня 2019, 17:06

«Вишиванка-фест» вже втретє влаштовує Вінницький гуманітарно-педагогічний колледж. Спеціальними гостями свята є народний артист України Павло Зібров та боксер, інтерконтинентальний чемпіон Роман Головащенко.

Про це повідомляє Вінницька обласна рада.

«У нашому навчальному закладі вже стало традиційним проводити такі масштабні свята та фестивалі, як сьогодні, – зазначив Костянтин Францович. – Свято вишиванки, це непросто свято, це повернення до традицій нашого українського народу, який пройшов героїчну й славну історію. У нашому навчальному закладі проводиться змістовна робота із відродження надбань наших предків. Вишиванка, це не тільки гарна сорочка, яку ми з вами носимо, це символ нашого народу, символ нашої України та її державності», – каже директор Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу Костянтин Войцехівський.

У програмі свята танцювальні флешмоби, «Козацькі забави», локації із автентичними стравами української кухні, «шалений вулик», бюті-локації, де можна також зробити аква-грим, послухати, або й почитати українську поезію, поспівати українських пісень, локації, де можна участь у створені «тактичної» вишиванки для наших воїнів, а також різноманітні фотозони для яскравих фото.

Як зазначили організатори свята, на відвідувачів чекає «бомбастична програма», хедлайнером якої буде неординарний та харизматичний Богдан Совик, а спеціальними гостями – народний артист України Павло Зібров та боксер, інтерконтинентальний чемпіон Роман Головащенко.

Цьогоріч до участі у фестивалі долучилися Вінницький медичний коледж, коледж економіки і права Вінницького кооперативного інституту, Вінницький технічний коледж, Вінницький коледж будівництва і архітектури, Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія, Уманський державний педагогічний університет ім. П. Тичини, Бердичівський педагогічний коледж та Чортківський педагогічний коледж ім. О. Барвінського.


Вінниця.info, фото Вінницької облради

Теги: фестиваль вишиванка 
Матеріали по темі