Суспільство

У Вінницькому районі навколішки прощалися з Героєм, який загинув від кулі російського снайпера. Фото

5 вересня 2019, 18:05

У селі Бохоники Вінницького району попрощалися з 24-річним Андрієм Проценком. В ніч з 1 на 2 вересня його вразила куля російського снайпера поранила хлопця, врятувати його не вдалося.

«Прощання з воїном розпочалося біля батьківської хати. Над подвір’ям майорить синьо-жовте знамено, все довкілля — у різнобарв’ї квітів, які несуть загиблому Героєві. Вулиця вже повна людей, а з пагорба все спускаються й спускаються односельці, однокласники, друзі та просто знайомі. Дуже багато військових і з окремої радіолокаційної роти радіотехнічної бригади Повітряних Сил, до якої прийшов служити за контрактом Андрій ще з перших днів війни, і з частин Вінницького гарнізону, і з Командування Повітряних Сил, і з підрозділу, в складі якого він воював та загинув», - повідомляє Армія.inform.

«Воював Андрій, я не побоюся сказати цього слова, героїчно, — ховаючи непрохану сльозу, говорить заступник комбата капітан Євген. – Він був надійним товаришем і справжнім воїном…»

Після церковної панахиди в сільському храмі, яку провів настоятель церкви військовий капелан отець Віктор Чверкун, біля сільського клубу пройшла громадянська панахида. Близько тисячі людей прощалися з Андрієм.

«Андрійко був доброю та спокійною дитиною, – ледь стримуючи сльози, згадує директорка Бохоницької середньої загальноосвітньої школи Галина Пащенко. – Він пішов захищати територіальну цілісність нашої країни простим молодим хлопцем, а повернувся Героєм. На жаль, посмертно…»

Андрій Проценко трохи менше ніж місяць не дожив до свого 25-річчя…

Раніше ми писали, що 2 вересня на Сході загинув 24-річний захисник з Вінницької області. Хлопець отримав важке поранення в шию.


Вінниця.info, фото - Армія.inform

Теги: загинув військові АТО 
Матеріали по темі